انتخاب رنگ

 • جشنواره ملی بهره وری و بازچرخانی آب
 • جشنواره ملی بهره وری و بازچرخانی آب
  نخستین جشنواره ملی فناوری های آب
  بهره وری و بازچرخانی
  21 تا 23 شهریور
 • جشنواره ملی بهره وری و بازچرخانی آب
  نخستین جشنواره ملی فناوری های آب
  بهره وری و بازچرخانی
  21 تا 23 شهریور

دستورالعمل کلی چگونگی دریافت غرفه، شامل هزینه ها و ضوابط مربوطه

ضمن استقبال از توجه و تمایل آن واحد محترم نسبت به حضور در نمایشگاه ها و یا فن بازار تخصصی در اولین جشنواره ملی فناوری های آب، بهره وری و بازچرخانی توجه جنابعالی را به این نکته جلب می نماید که عدم مطالعه کامل مقررات نمایشگاه ها از سوی شرکت کنندگان محترم همواره باعث بروز پاره ای مشکلات در امر برپایی نمایشگاه می شود. لذا از کلیه متقاضیان محترم تقاضا می شود قبل از تکمیل نمودن فرم ثبت نام و حضور در نمایشگاه این مقررات را به طور کامل مطالعه بفرمایند.

بخش اول – ثبت نام در نمایشگاه و پرداخت هزینه اجاره بهاء غرفه
1. فرم لازم جهت مشارکت متقاضیان محترم بر روی وب سایت جشنواره به نشانی wprtech.ir موجود میباشد، لذا خواهشمند است در مدت تعیین شده (12 شهریور) نسبت به تکمیل آن و ثبت نام نهایی اقدام فرمایید.
2. هزینه اجاره بهاء هر غرفه بر اساس متراژ آن به شرح جدول ذیل می باشد :

جشنواره ملی بهره وری و بازچرخانی آب

3. کلیه شرکت های دانش بنیان شامل %70 تخفیف برای دریافت غرفه خواهند بود؛ همچنین تدارکات لازم به منظور اسکان رایگان ایشان (بر اساس تعداد نفرات ذکر شده در بخش چهارم، تبصره بند 1) فراهم می باشد.

بخش دوم - امور فنی و ساخت و ساز غرفه ها
1. حداقل متراژ غرفه ها 6 متر مربع و حداکثر متراژ آن 24 متر مربع می باشد. لذا در صورت نیاز به متراژ بیشتر می توانید درخواست خود را حداکثر تا 30 مرداد از طریق شماره تماس های اعلام شده با ستاد اجرایی نمایشگاه در میان بگذارید.
2. غرفه های پیش ساخته با تجهیزات متعارف در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. تجهیزات متعارف شامل پانل بندی اطراف، موکت کف، پیشانی نویسی، سیستم برق، 1عدد میز و 2عدد صندلی به ازاء هر 6 متر مربع می باشد.
3. شرکت کنندگانی که نیاز به تجهیزات بیشتری دارند، می توانند از طریق شماره تماس های اعلام شده حداکثر تا 10 روز پیش از افتتاحیه نمایشگاه، درخواست خود را با ستاد اجرایی نمایشگاه درمیان گذاشته تا با پرداخت هزینه های مربوطه تجهیزات مورد نیاز برایشان فراهم گردد.

بخش سوم - واگذاری و چیدمان غرفه ها
1. تعیین محل غرفه ها و نحوه واگذاری آنها تماما بر عهده برگزار کننده می باشد و برگزار کننده موظف است نقشه محل استقرار غرفه شرکت کنندگان را تا 10 روز قبل از افتتاح نمایشگاه به ایشان ارائه نماید.
2. غرفه ها تماما پیش ساخته بوده و یک روز قبل از افتتاح نمایشگاه به غرفه داران تحویل داده خواهد شد.
3. شرکت کنندگان فقط می توانند تجهیزات و اقلام تبلیغی خود را درون حریم غرفه نصب نمایند و استفاده از فضای راهرو یا غرفه های مجاور بدین منظور ممنوع می باشد.
4. شرکت کنندگان موظف اند کلیه تجهیزات خود را حداکثر تا 24 ام شهریورماه ساعت 12 ظهر از نمایشگاه خارج نموده و غرفه را تحویل دهند.

بخش چهارم - ضوابط صدور کارت شناسایی و امنیت غرفه ها
1. برای مسئولین هر غرفه از سوی برگزار کننده کارت شناسایی عکس دار صادر خواهد شد و الصاق آن در تمام مدت حضور در نمایشگاه برای غرفه داران الزامی است، لذا از شرکت کنندگان محترم تقاضا دارد نسبت به تکمیل فرم کارت شناسایی و آپلود یک قطعه عکس 3در4 از کلیه پرسنل داخل غرفه اقدام نمایند. بخش مربوطه در فرم ثبت نام قرار دارد.
تبصره: لازم به ذکر است تعداد پرسنل قابل قبول از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه که برای ایشان کارت شناسایی و تغذیه رایگان فراهم میگردد براساس متراژ غرفه به شرح ذیل میباشد :

جشنواره ملی بهره وری و بازچرخانی آب

2. مسئولیت حفاظت از غرفه و وسایل آن در ساعات برپایی نمایشگاه بر عهده شرکت کننده می باشد، پس از خاتمه کار نمایشگاه در هر روز مسئولیت حفاظت از غرفه ها بر عهده انتظامات ستاد برگزاری نمایشگاه خواهد بود؛ لذا لازم است مسئولین غرفه ها هر روز قبل از شروع کار نمایشگاه در محل حضور یابند. هرگونه عواقب ناشی از عدم حضور به موقع بر عهده صاحبان غرفه ها می باشد.

بخش پنجم – اطلاع رسانی و تبلیغات
1. اطلاع رسانی نمایشگاه و انجام تبلیغات، در حالت معمول آن برعهده برگزار کننده می باشد که صرفا در حد متعارف و متداول آن انجام می پذیرد. این تبلیغات شامل انجام مکاتبات مستقیم با مخاطبین و افراد حقیقی و حقوقی مرتبط با موضوع نمایشگاه، نصب بیلبرد شهری، درج آگهی و یا خبر برگزاری در سایت ها، کانال ها و نشریات تخصصی، درج خبر در وب سایت، کانال و اینستاگرام اختصاصی جشنواره می باشد.
2. علاوه بر موارد مندرج در بند فوق، شرکت کنندگان در نمایشگاه می باید به فراخور نوع فعالیت خود اطلاع رسانی مناسبی را به منظور آگاه نمودن مخاطبین نسبت به حضورشان در نمایشگاه به عمل آورند و در جهت جذب مخاطبین به غرفه خود، برنامه ریزی و استراتژی تبلیغاتی مناسبی را در نمایشگاه اعمال نمایند.

بخش ششم – سایر موارد
1. به کلیه شرکت کنندگان و غرفه داران محترم گواهی حضور در اولین جشنواره ملی فناوری های آب، بهره وری و بازچرخانی تعلق خواهد گرفت، که در روز پایانی نمایشگاه از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه به ایشان اعطا می گردد.
2. شرکت کنندگان متقاضی اسکان می توانند با شماره 09152009176 تماس گرفته تا تدارکات لازم پس از پرداخت هزینه مازاد برای ایشان فراهم گردد.
3. رعایت ضوابط و شئون اسلامی برای تمامی شرکت کنندگان و غرفه داران محترم الزامی می باشد.